Dům dětí a mládeže Cvrček, Krupka

Nabídka kroužků

Nejbližší akce

Žádné události k zobrazení

Náhodný obrázek

  • slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
  • slide04.jpg
  • slide05.jpg
  • slide06.jpg
  • slide07.jpg
  • slide08.jpg
  • slide09.jpg

DDM Cvrček Krupka

Vítejte na stránkách domu dětí a mládeže Cvrček Krupka.
DDM Cvrček zajišťuje nabídku volnočasových aktivit dětem, mládeži i dospělé populaci. Činnost domu má v našem městě již dlouholetou tradici. Stávající kolektiv tvoří sehraný tým, který pro veřejnost připravuje celoroční nabídku využití volného času.

Aktuality

Školní rok 2019/2020

Zdravíme všechny školáky v novém roce. Opět se na všechny těšíme v odpoledních hodinách na kroužcích, které pro vás připravujeme. Během druhého zářijového týdne můžete volat, psát nebo se chodit přihlašovat do zájmových útvarů. Aktuální přehled kroužků najdete zde na našich stránkách a na našem facebooku. Děkujeme za vaši přízeň.

Hurá na prázdniny 2019

Již tradiční akce pořádaná DDM pro všechny školáky i širokou veřejnost se letos uskuteční v pátek 14. června 2019. Setkáme se opět v bývalém lesoparku Krupka, kde bude přichystán pestrý program s preventivně bezpečnostní tématikou. Nebudou chybět složky integrovaného systému (hasiči, policie) s ukázkami vybavení, LitCom, psovodi ze Soběchleb a další lidičky, kteří předávají své znalosti na této akci již pátým rokem. Přijďte s námi uzavřít školní rok a vykročit do léta bezpečně. 

Letní tábory 2019

Máme pro vás poslední volná místa na letní příměstské tábory. Druhý turnus je zcela zaplněný stejně jako pobytový tábor v Chřibské a zájezd do Chorvatska. Zájem o tábory nás těší! Neváhejte nás kontaktovat a poptat zbylá místa na příměstských táborech. 

Nabídka kroužků 2018-2019

Ještě než se vrátíte do školních lavic, můžete si prohlédnout naši nabídku kroužků. Pro informace a přihlášky můžete chodit v průběhu týdne otevřených dveří od 3. do 7. září 2018 a to každý den od 10:00 do 17:00 hod. Sledujte nás také na facebooku, kde budou postupně přibývat pozvánky k novým i stávajícím kroužkům. 

Sponzoři

MĚSTO KRUPKA

PECUD 

KK SPORT KRUPKA - Karel Šliksbír

CUKRÁRNA BERUŠKA, KRUPKA

YUSEN LOGISTICS

FK TEPLICE

KOLOBĚŽKY - DUBÍ

POJIŠŤOVNA ALLIANZ - HELENA LUDVÍKOVÁ 

SVAZ LEVICOVÝCH ŽEN - TEPLICE

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO OBNOVU FOJTOVIC

SEVEROČESKÉ DOLY A.S.

KAPELA DLOUHEJ FLÁM

Přihlášení