Dům dětí a mládeže Cvrček, Krupka

Nabídka kroužků

Nejbližší akce

pá 07.08.2020
Chorvatsko 2020
pá 07.08.2020
Příměstský tábor VI.

Náhodný obrázek

  • slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
  • slide04.jpg
  • slide05.jpg
  • slide06.jpg
  • slide07.jpg
  • slide08.jpg
  • slide09.jpg

DDM Cvrček Krupka

Vítejte na stránkách domu dětí a mládeže Cvrček Krupka.
DDM Cvrček zajišťuje nabídku volnočasových aktivit dětem, mládeži i dospělé populaci. Činnost domu má v našem městě již dlouholetou tradici. Stávající kolektiv tvoří sehraný tým, který pro veřejnost připravuje celoroční nabídku využití volného času.

Aktuality

Vrácení plateb za 2. pol. 2020

Od 11. května je obnoven provoz DDM. Kroužky mohou navštěvovat již přihlášení účastníci za zpřísněných hygienických podmínek. Vstup do prostor DDM je povolen pouze s rouškou a vyplněným prohlášením o neexistenci virového onemocnění. 

Od 18. května 2020 si můžete v DDM vyzvedávat platby za 2. pol. školního roku 19-20. Platby, které byly provedeny bezhotovostním převodem, budou vráceny zpět na účet. Účastníci, kteří budou v květnu - červnu navštěvovat kroužky, budou platit poměrnou část v hotovosti.

Myslíme na vás!

Už jste unaveni z domácí výuky, nebaví vás televize, nemůžete ven... Zkuste kliknout na nový web SPDDM www.mitkamjit.cz. Na tomto portálu pro sdílení aktivit najdete videa s nápady na tvoření, cvičební lekce a návody. Pokud budete mít i vy nápad na sdílení nějaké aktivity, dejte nám vědět a my pro vás rádi nějaké video natočíme. Mějte krásné dny plné pozitivního myšlení! Těšíme se na vás! 

PŘERUŠENÍ ČINNOSTI

Od 10. března 2020 do odvolání se ruší veškerá činnost DDM.  Děkujeme za pochopení! 

Přihlášky na LPT 2020

Od února se můžete hlásit na letní příměstské tábory. Letos jsme jich pro vás připravili šest a začneme hned prvním dnem po vysvědčení. Můžete se opět těšit na středeční "velké" výlety do vzdálenějších míst. V ceně tábora je vždy i malý oběd nebo jiné občerstvení. Termíny najdete v kalendáři akcí. Neváhejte nás kontaktovat ohledně vašich dotazů a přihlášek. 

Sponzoři

MĚSTO KRUPKA

PECUD 

KK SPORT KRUPKA - Karel Šliksbír

CUKRÁRNA BERUŠKA, KRUPKA

YUSEN LOGISTICS

FK TEPLICE

KOLOBĚŽKY - DUBÍ

POJIŠŤOVNA ALLIANZ - HELENA LUDVÍKOVÁ 

SVAZ LEVICOVÝCH ŽEN - TEPLICE

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO OBNOVU FOJTOVIC

SEVEROČESKÉ DOLY A.S.

KAPELA DLOUHEJ FLÁM

Přihlášení