Dům dětí a mládeže Cvrček, Krupka

Nabídka kroužků

Náhodný obrázek

  • slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
  • slide04.jpg
  • slide05.jpg
  • slide06.jpg
  • slide07.jpg
  • slide08.jpg
  • slide09.jpg

DDM Cvrček Krupka

Vítejte na stránkách domu dětí a mládeže Cvrček Krupka.
DDM Cvrček zajišťuje nabídku volnočasových aktivit dětem, mládeži i dospělé populaci. Činnost domu má v našem městě již dlouholetou tradici. Stávající kolektiv tvoří sehraný tým, který pro veřejnost připravuje celoroční nabídku využití volného času.

Aktuality

Hurá na prázdniny 2019

Již tradiční akce pořádaná DDM pro všechny školáky i širokou veřejnost se letos uskuteční v pátek 14. června 2019. Setkáme se opět v bývalém lesoparku Krupka, kde bude přichystán pestrý program s preventivně bezpečnostní tématikou. Nebudou chybět složky integrovaného systému (hasiči, policie) s ukázkami vybavení, LitCom, psovodi ze Soběchleb a další lidičky, kteří předávají své znalosti na této akci již pátým rokem. Přijďte s námi uzavřít školní rok a vykročit do léta bezpečně. 

Letní tábory 2019

Máme pro vás poslední volná místa na letní příměstské tábory. Druhý turnus je zcela zaplněný stejně jako pobytový tábor v Chřibské a zájezd do Chorvatska. Zájem o tábory nás těší! Neváhejte nás kontaktovat a poptat zbylá místa na příměstských táborech. 

Nabídka kroužků 2018-2019

Ještě než se vrátíte do školních lavic, můžete si prohlédnout naši nabídku kroužků. Pro informace a přihlášky můžete chodit v průběhu týdne otevřených dveří od 3. do 7. září 2018 a to každý den od 10:00 do 17:00 hod. Sledujte nás také na facebooku, kde budou postupně přibývat pozvánky k novým i stávajícím kroužkům. 

"Na nebi svítí sluníčko..."

... a nám se blíží prázdniny. Příměstské tábory se plní, na některých zbývají poslední volná místa a některé jsou již plně obsazené. Nezapomeňte včas zaslat platby. V kalendáři akcí již najdete program příměstských táborů. Děkujeme a těšíme se na letní řádění!

Sponzoři

MĚSTO KRUPKA

PECUD 

KK SPORT KRUPKA - Karel Šliksbír

CUKRÁRNA BERUŠKA, KRUPKA

YUSEN LOGISTICS

FK TEPLICE

KOLOBĚŽKY - DUBÍ

POJIŠŤOVNA ALLIANZ - HELENA LUDVÍKOVÁ 

SVAZ LEVICOVÝCH ŽEN - TEPLICE

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO OBNOVU FOJTOVIC

SEVEROČESKÉ DOLY A.S.

KAPELA DLOUHEJ FLÁM

Přihlášení