Obnovení činnosti DDM

Obnovení činnosti DDM

Obnovení činnosti DDM

07.05.2021

Vážení rodiče, 
od pondělí 10. května 2021 otevíráme v omezeném provozu činnost DDM. Zájmové kroužky uvnitř budovy se budou konat v počtu nejvýše 3 účastníků , ve venkovních prostorách maximálně 20 účastníků. 

 

účastník musí prokázat, že:

  1. absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem 
  2. absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test s negativním výsledkem 
  3. má vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 
  4. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví
nebo
  1. doloží čestné prohlášení svého zákonného zástupce, že ve škole nebo školském zařízení absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (čestné prohlášení bude k dispozici při vstupu do DDM)
  2. u dospělých účastníků – prokáže se potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, s negativním výsledkem

Co je nutné u všech zájmových činností:

  • dodržovat všechna aktuální opatření
  • povinnost nosit ochranu dýchacích cest uvnitř i venku

Pokud se rozhodnete navštěvovat kroužek, na který jste již přihlášeni, je nutné zaplatit HOTOVĚ jednorázový poplatek a to: 

keramické kroužky 30,-
ostatní kroužky 20,-
Technický klub 0,-

(Masterchef junior - není možné zahájit)


Věříme, že tato opatření jsou pouze dočasná a že výuka ve všech kroužcích bude co nejdřívě probíhat podle našeho plánu bez různých omezení.

Zpět